I am truly sorry I skipped this, but will check back again routinely to see if I can catch it once more ever. These things is The one thing my three will take in (they will not contact canned) and it is actually $7/pound. Raw is about that -- and https://pet-food-cost-uae64184.csublogs.com/44287118/an-unbiased-view-of-cheap-pet-stores